26.8 C
Skopje
Saturday, August 13, 2022

Adele shfaqet mahnitëse e veshur me një fustan elegant

Adele po i thotë përshëndetje një lidhjeje të re … dhe stilit elegant.

Në një postim në Instagram të dielën këngëtarja u duk e mahnitshme e veshur me një fustan nga marka Schiaparelli, ndërsa bëri zyrtare lidhjen me të dashurin Rich Paul.

Ajo shënoi arritjen kryesore në stil, duke veshur një fustan të zi me porosi, i zbukura me mëngë të bardha.

I mbishkruar thjesht me një ‘emoji’ të zemrës, koleksioni i fotografive përmbante disa fotografi vetëm të veshjes së saj, para se të përfundonte me një fotografi bardh e zi të saj dhe Palit.

Adele, 33 vjeç, kombionoi fustanin me aksesorë po aq tërheqës, duke vendosur vathë të varur nga marka Schiaparelli.

https://www.instagram.com/p/CT_s4RMASgx/?utm_source=ig_web_copy_link

Ndryshe, Adele përfundoi divorcin e saj me ish-bashkëshortin Simon Konecki, me të cilin ndan djalin 8-vjeçar Angelo, në mars, gati dy vjet pas ndarjes. 

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img