14.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

A do ta veshë Paris Hilton Valentino në ditën e saj të dasmës?

Paris Hilton kohët e fundit zbuloi se po planifikon të veshë “shumë fustane, ndoshta 10” kur të martohet me Carter Reum – dhe përpara dasmës së çiftit, detajet rreth stilit të saj të nusërisë kanë filluar të dalin në shes .

Një burim i brendshëm i tha Daily Mail se nusja, 40 vjeçe, do të thotë “Po” e veshur në Valentino, të njëjtën markë që motra e saj, Nicky, zgjodhi për martesën e saj në vitin 2015 me James Rothschild.

Motra e Hilton, eci përgjatë Pallatit Kensington në Londër e veshur me një fustan dantelle të bardhë që të lë pa frymë me një qafë të lartë, mëngë të gjata, dhe një vello të qëndisur në mënyrë të ndërlikuar.

Nicky Hilton

Një përfaqësues i Parisit, megjithatë, mohoi se ajo do të jetë nuse e Valentinos.

Në gusht, Parisi tha për “The Tonight Show” se zgjedhja e një fustani nusërie ishte “në thelb e vetmja gjë” që ajo kishte arritur deri tani gjatë planifikimit të dasmës.

Siç u raportua ekskluzivisht nga Page Six në fillim të këtij muaji, ata do të lidhin kurorë më 11 nëntor në pronën e gjyshit të Paris në Bel-Air, Kaliforni. 

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img