7.8 C
Skopje
Thursday, February 22, 2024

539 të infektuar, 41 viktima nga Covid në 24 orët e fundit

Shkup, 18 shtator – Shifrat e pandemisë në Maqedoninë e Veriut mbeten të larta edhe në 24 orët e fundit.

Gjatë këtij intervali kohor janë regjistruar edhe 539 të infektuar, si dhe 41 viktima. Prej tyre 23 janë nga Shkupi, kurse 4 nga Tetova. Janë shëruar 245 pacientë.

Marketing
Related news