5.8 C
Skopje
Thursday, December 1, 2022

24 orët e fundit: 525 të infektuar me Covid, 18 viktima

Shkup, 24 shtator – Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut janë shenuar 525 raste të reja me Covid 19, njofton Ministria e Shëndetësisë. Janë shenuar 18 viktima, prej të cilëve nga 4 në Kumanovë dhe Tetovë, kurse tri viktima në Shkup.

Poashtu janë regjistruar edhe 449 persona të shëruar./Zhurnal

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img