13.8 C
Skopje
Sunday, October 2, 2022

11 Tetori, ditë jopune për të gjithë qytetarët

Shkup, 6 tetor – Ministria e Punës dhe Politikës Sociale njoftoi se 11 Tetori, Dita e Kryengritjes Popullore, është ditë jopune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Në të njëjtën kohë, Ministria e Punës dhe Politikës Sociale uron qytetarët për Ditën e Kryengritjes Popullore.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img